FuNnN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fun Forum...
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Мъглата/The Mist

Go down 
АвторСъобщение
mo.rka
P.I. : Pas Interessé!



Брой мнения : 191
Age : 29
Registration date : 28.11.2007

Мъглата/The Mist Empty
ПисанеЗаглавие: Мъглата/The Mist   Мъглата/The Mist EmptyСря 30 Апр - 20:25

Мъглата/The Mist Themist

## Режисьор: Франк Дарабонт
## Сценарист : Франк Дарабонт, Стивън Кинг
## В ролите : Томас Джейн, Марша Гей Харден, Лори Холден, Тоби Джоунс, Уилиам Садлър и Андре Брауър.
## Държава : САЩ
## Времетраене : 107 минути
## Жанр : Фантастика, Ужаси
Базиран върху кратката история на Стивън Кинг, "Мъглата" разказва за малко градче, което е погълнато от гъста мъгла, убиваща всеки хванат в тъмнината. Ужасените оцелели търсят убежище в един супермаркет, докато множество убийствени създания се опитва да се доберат до тях.



Филмът е страхотен!Не ме беше страх от чудовищата (минах го отдавна този период Laughing ),но пък напрежение имаше доста.
Струва ми се,че актьрската игра беше много добра (нито един актьор не ми беше познат),особено на религиозната фанатичка - Една Кармоди (май така беше).Нейната игра,като че ли беше най-убедителна,поне за мен.До толкова,че ми се прииска да я фрасна с нещо.Много се накефих на момента,в който бабката я замери с консерва грах Very Happy
Краят обаче...Ех
Spoiler:
Филмът не е добър,колкото "Изкуплението Шоушенк" и "Зеленият път",но е на доста прилично ниво.
Върнете се в началото Go down
https://forfun.bulgarianforum.net
 
Мъглата/The Mist
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
FuNnN :: Свободна зона :: Кино и телевизия-
Идете на: