FuNnN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fun Forum...
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Най-глупавите филми

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
mo.rka
P.I. : Pas Interessé!



Брой мнения : 191
Age : 29
Registration date : 28.11.2007

Най-глупавите филми Empty
ПисанеЗаглавие: Най-глупавите филми   Най-глупавите филми EmptyПет 21 Мар - 22:34

Кои са те според вас?

Лично за мен това са:
Страшен филм (all) - Не разбирам какво толкова им харесва на всички...
Позабременяла - Отврат!
Супер яки - То...амиии,без коментар.
Американски пай (all) - Леле боже!
Джуниър - Също ми е адски тъп,а имаше още един с Арнолд и Дани Де Вито,където играеха близнаци...ъъ,не му помня името.И той влиза.
Един не тъп американски филм - По-тъпо нещо не бях гледала.
Маймунджулъци - Нямам думи.
Училищни игри - Май заспах някъде по средата.
Пич,къде ми е колата? - Аз още като гледах рекламата разбрах що за стока е,ама нали Аштън е там... :oops:

Май са това.Струват ми се малко,но ще се сетя още Laughing
Върнете се в началото Go down
https://forfun.bulgarianforum.net
NefFy
В развитие
В развитие



Брой мнения : 100
Registration date : 06.12.2007

Най-глупавите филми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-глупавите филми   Най-глупавите филми EmptyСъб 22 Мар - 9:52

Монс,подкрепям те изцяло за всичките филми,освен за Американски пай.Гледала съм ги всичките част и колкото и да са мръснишки,ме карат да се хиля с глас.Винаги могат да те накарат да се разсмееш и да си оправиш настроението.Много мразя филмите:
"Розово"-никога,ама никога не го гледайте!Пише,че е романтична комедия,а е за мъже хомосексуалисти.
Virgin Territory-Хейдън Кристенсен е наистина уникално сладък,невъобразимо,ноо сюжета на филма..*клати неодобрително глава*
Чудовищно-простотия до шия.Мяза на Годзила,само че е по-съвременна версия.Един момент от филма само ми хареса,другото може да заспиш от глупости

Засега три.После ще мисля още ^^
Върнете се в началото Go down
 
Най-глупавите филми
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
FuNnN :: Свободна зона :: Кино и телевизия-
Идете на: