FuNnN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fun Forum...
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Angie [К]

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
NefFy
В развитие
В развитие



Брой мнения : 100
Registration date : 06.12.2007

Angie [К] Empty
ПисанеЗаглавие: Angie [К]   Angie [К] EmptyСъб 15 Мар - 21:09

Така.Това е разказ,отсега казвам.И не е само това,което пуснах.
Ще е разделен на три части,които ще носят три отделни заглавия.Това ще е историята на едно младо момиче,което ще мине през много неща,обещавам ви.Ще бъде изтезавано,ще бъде щастливо и рано или късно ще намери мястото,където принадлежи.
Замислям го като разказ и се надявам да не ви разочаровам.Обещавам,всичко ще е много синтезирано,няма да се оставям на описанията да ме водят.Ще преобладава действието и ще има много противоречиви личности,които обаче няма да играят особена роля.Значи най-важния герой,това разбира се е Анджи.Кръстих я така по много причини,но най-важната е Rolling stones.Чуйте песничката им и ви обещавам,че ще разберете защо героинята се казва така.
Та,ще чакам критика.Основно искам да разбера собствените си грешки,за да се поуча от тях.
N'joy~!
Върнете се в началото Go down
mo.rka
P.I. : Pas Interessé!



Брой мнения : 191
Age : 29
Registration date : 28.11.2007

Angie [К] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Angie [К]   Angie [К] EmptyПон 17 Мар - 19:59

Ако те пусна сега,ще се заличим завинаги..ще бъдем просто сенки от миналото,ще бъдем луната над всеки от нас,ще се гледаме,но няма да се виждаме,ще се усещаме,но няма да се чувстваме..
Това на мен ми подейства адски на психиката.Много емоционално изречение - толкова истини,болка и красота събрани в едно. Crying or Very sad
От първия до втория прост има такава разлика в характерите на героите.Разликата от пет години никак не е малка.Случили са се толкова неща.В началото ми беше малко объркано,но после...Искам да те поздравя.Наистина страшно ми харесва.
Продължавай да пишеш.Не спирай.
Не съм критикувала,защото не намерих за какво да се хвана Razz
Върнете се в началото Go down
https://forfun.bulgarianforum.net
NefFy
В развитие
В развитие



Брой мнения : 100
Registration date : 06.12.2007

Angie [К] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Angie [К]   Angie [К] EmptyСъб 22 Мар - 10:06

Много си милааа,Монче Kiss Kiss
Целта на Анджи е да е объркана.Сега във втората част се очаква да видим неща от миналото,още от училищните години,а и няколко моменти от бъдещето.Самия разказ ще е объркан,докато в крайна сметка,не чуем приказката,казана от устата на самата героиня.
Песните много ми влияят.Както и сонетите на Шекспир,ще ги видиш,във втората част,а може би и в третата.Всичко,казано в стихове,определено е по-красиво отколкото в простите изречения.
Почти завърших втората част,това мога да го заявя.Но има няколко неща да се дооправят,защото Анджи,Ник и Кевин ще бъдат герои които трябва да видим в много светлини.
Айде още веднъж мерси,Моничко Kiss Kiss
Върнете се в началото Go down
mo.rka
P.I. : Pas Interessé!



Брой мнения : 191
Age : 29
Registration date : 28.11.2007

Angie [К] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Angie [К]   Angie [К] EmptyСъб 22 Мар - 21:24

Сонетите на Шекспир са много красиви.
"Любимата с очи-слънца не грее..."
Обожавам го.

Вили,страхотно е!Пак ще повторя,че е много красиво и емоционално.Малко ме обркаха смените във времето,но свикнах. Smile Bravo
Продължавай да пишеш и да ни радваш! : )
Съжалявам,че не написах нищо кой знае какво,но в момента мозъкът ми отказва Fool
Върнете се в началото Go down
https://forfun.bulgarianforum.net
Sponsored content





Angie [К] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Angie [К]   Angie [К] Empty

Върнете се в началото Go down
 
Angie [К]
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Angie

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
FuNnN :: Свободна зона :: Лично творчество :: Фенфикшъни и разкази-
Идете на: