FuNnN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fun Forum...
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Mon Universe [pour vous]

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
NefFy
В развитие
В развитие



Брой мнения : 100
Registration date : 06.12.2007

Mon Universe [pour vous] Empty
ПисанеЗаглавие: Mon Universe [pour vous]   Mon Universe [pour vous] EmptyСря 12 Мар - 21:10

"Моята вселена".
Разкажете ни какво има върху бюрото ви в момента,какво има в чантата ви,какво се случи днес в училище.Усмихнете се и кажете кого обичате..
Това е тема за вас.За да се откриете сами себе си.И за да не изгубите същността си..никога!
Върнете се в началото Go down
NefFy
В развитие
В развитие



Брой мнения : 100
Registration date : 06.12.2007

Mon Universe [pour vous] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mon Universe [pour vous]   Mon Universe [pour vous] EmptyЧет 13 Мар - 21:29

Ем айде,аз ще съм първа.
В момента ям сладолед и слушам 'Кен лий" в ютюб.Има качени върволица клипчета от българския мюзик айдъл.И после-защо всички си мислят,че българите са пропаднали същества?Този въпрос е излишен,имайки предвид колко българското население обича да се подиграва само със себе си.
Чувствам се тъпо.Скучно.И неприятно.И не знам какво да направя,за да се зарадвам.Предложения?
Върнете се в началото Go down
mo.rka
P.I. : Pas Interessé!



Брой мнения : 191
Age : 29
Registration date : 28.11.2007

Mon Universe [pour vous] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mon Universe [pour vous]   Mon Universe [pour vous] EmptyПет 14 Мар - 14:33

Ххх,разбирам те.^^
Една позната беше ходила до Испания да види дъщеря си и беше снимала един вход специално за да ни го покаже.Вътре беше като в хотел.За разлика от нашия (а и не само).Все едно живеем в затвор или нещо подобно. =(
Аз пък днес имах свободен,химия,свободен,английски,география.Свърших,но трябваше да изчакам в даскало,заради хореографията.С носия!!!И се оказа,че сме последни и повече от час седях да чакам всички да се изредят.
Скапан ден! =(
ПъСъ:Ама пък съм къдрава Laughing
Върнете се в началото Go down
https://forfun.bulgarianforum.net
mo.rka
P.I. : Pas Interessé!



Брой мнения : 191
Age : 29
Registration date : 28.11.2007

Mon Universe [pour vous] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mon Universe [pour vous]   Mon Universe [pour vous] EmptyНед 23 Мар - 18:44

Вилс,тази тема напомня за моята "Ой!".Помниш? Very Happy "Ой",между другото,звучи като някакъв шантав поздрав.
Някакси ми е много лигаво.Не мога да си го обясня Neutral Think
Искам да направя тема,в която да се лигавя и...о,сетих се!Както и да е...днес е весел ден.Сигурно,защото сме Неделя.А след седмица сме ваканция!Уоу!Ще се възползвам от времето да науча минимум две (че и три) течи по история.Примерно личностите.До края на април ще подготвя темите и за събитията и да се надяваме - ще ги науча.Май ще направя литературните анализи,но първо трябва да се свържа с някой да поразпитам какво точно се иска Fun
Върнете се в началото Go down
https://forfun.bulgarianforum.net
NefFy
В развитие
В развитие



Брой мнения : 100
Registration date : 06.12.2007

Mon Universe [pour vous] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mon Universe [pour vous]   Mon Universe [pour vous] EmptyВто 25 Мар - 19:51

Хах,Монс,учене-ваканция?Странна комбинация .
Аз се раьболях.Обаче не пропуснах даскало и си ходя болна и с температура.Нашите още малко ще ме изядат,ама ще го преживея.Скучно ми е.И ми е тъпоо.И не знам.
Сетих се!
Апчих!
Върнете се в началото Go down
mo.rka
P.I. : Pas Interessé!



Брой мнения : 191
Age : 29
Registration date : 28.11.2007

Mon Universe [pour vous] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mon Universe [pour vous]   Mon Universe [pour vous] EmptyПон 31 Мар - 17:17

Наздраве! Smile
Милото...аз също тръгнах болна,пък каквото стане-стане.Три дена ще ги изтърпя някак Sad
Вилс,геометрията (като я рзабирам,обаче) започна да ми харесва.Странна работа Think
В момента се намирам в душевно равновесие...От 11 април ми започва опозицията,тоест влизам в Сатурн,и ще продължи до 11 май.Нямам да ми върви,така че не трябва да се ядосвам.От друга страна за изпитите застъпвам Марс и Меркурий,които са благоприятни,особено Меркурий.
Отгоре на всичкото до рождения си ден съм в 3-ка,която е на късмет.
Може да има неточности;повтарям това,което ми каза леля,макар че не съм сигурна доколко съм запомнила.
Разбира се,не се доверявам напълно.Предпочитам да се осланям на собствени знания,отколкото на разположението на планетите Wink
Обаче си е някаква утеха... Laughing
Върнете се в началото Go down
https://forfun.bulgarianforum.net
NefFy
В развитие
В развитие



Брой мнения : 100
Registration date : 06.12.2007

Mon Universe [pour vous] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mon Universe [pour vous]   Mon Universe [pour vous] EmptyВто 1 Апр - 20:45

Хихи,да,утеха е!
Ох,защо живота е толкова скапано скапано предизвикателство?!Мразя го.Сериозно,не мога да намеря смисъл в нищо.
Френския започна да затъва и аз с него с всеки изминал ден.Нищо не ми върви,уча си все така усърдно,но нещо не се получава и не мога да разбера какво.Защо?
Страх ме е.Провалих второ контролно по френски онзи ден,започна да ми става навик.Майка ми и баща ми няма да ме търпят вечно и не знам какво ще правя.Скапана работа :/
Ще ти стискам палци на изпитите,знаеш.С теб съм,и целия ми ум ще е с теб (:
И така.Не ми остава нищо,освен да чакам следващия си провали,следващия път,когато ще се разплача и разбира се-пътуването до Франция.Ако до тогава съм жива,ще си го направя запомнящо.А ако съм умряла-шанс!
Върнете се в началото Go down
mo.rka
P.I. : Pas Interessé!



Брой мнения : 191
Age : 29
Registration date : 28.11.2007

Mon Universe [pour vous] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mon Universe [pour vous]   Mon Universe [pour vous] EmptyСря 2 Апр - 17:51

Благодаря ти Smile
Аз издъних контролното по история,ама...
А ти не говори глупости...Какво значи,че вашите няма да те търпят!?Стига,Вилс.Те знаят,че не си машина и съм сигурна,че са адски горди с теб.Аз също съм. Kiss
Което ми напомни да те питам - кога е пътуването на Франция? Smile
Върнете се в началото Go down
https://forfun.bulgarianforum.net
Sponsored content





Mon Universe [pour vous] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mon Universe [pour vous]   Mon Universe [pour vous] Empty

Върнете се в началото Go down
 
Mon Universe [pour vous]
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
FuNnN :: Свободна зона :: Лафче-
Идете на: