FuNnN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fun Forum...
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Somewhere in the dreams..

Go down 
АвторСъобщение
NefFy
В развитие
В развитие



Брой мнения : 100
Registration date : 06.12.2007

Somewhere in the dreams.. Empty
ПисанеЗаглавие: Somewhere in the dreams..   Somewhere in the dreams.. EmptyСря 27 Фев - 22:57

27 февруари 2008
Сряда
21.:31


Значи..това е нещо като дневник,нали?Само че онлайн.И се очаква тук да споделя всичко,което ми тежи на сърцето или пък просто,когато съм щастлива..Малко ми е трудно да го възприема,но защо да не опитам?
Нека да започна да разказвам за себе си,така ще е много по-лесно и за мен,и за вас,предполагам.
Живота ми се развива като една кино лента,но на места сякаш се запъва и не може да продължи да се прожектира.Сигурно се чудите защо..Понякога и аз се питам същото.За какво повече може да мечтае едно момиче на 14 години?Уча в елитното училище,имам верни приятели и семейство,което ме подкрепя.Но..знаете ли,всъщност се чувствам доста самотна.Ако някой от вас не знае какво е самота,мога да го обясня без проблем.Когато си заобиколен от хора,които те обичат,но ти се чувстваш празен.Когато вървиш през парка есента и под краката ти шумолят нападалите листа и сякаш си попаднал в жива приказка,и видиш момче и момиче,държащи се за ръка.А твоите ръце са прибрани в джобовете,ти си сам и сам се радваш на обграждащата те природа.Няма с кого да я споделиш.Макар и да звучи доста пресилено,звучащо от моята уста (или написано от моите пръсти,както искате го приемайте),аз го вярвам и знам,че независимо от възрастта ти самотата може да те намери,да те хване за ръката и да е най-вярната ти спътница,докато не откриеш някой друг,който да я избута,да улови замръзнала ти длан и да я стопли само с усмивка.
Понякога човек се пита дали ще остане така завинаги..завинаги влюбен или завинаги сам?Границата е толкова тънка,като изтъкана от невидима паяжина на копринения паяк..И ние не я виждаме.Никой не би могъл да я види,знам..Но ми се иска,иска ми се да я открия и да я разкрия за света,за да няма повече наранени сърца или кърващи сълзи,а просто щастие..
Наивна съм,нали?Но кой не е.Наивността ходи по хората,права ли съм?Наскоро осъзнах колко се нуждая от това да намеря себе си.Да открия онова усмихнато и лъчезарно същество,онова щастливо момиче,което обичаше да излиза навън,за да усети лъчите на слънцето и полъха на вятъра.Иска ми се да върна човека,който бях,защото бях невинна,да,прекалено наивна,но невинна,малка,вярващата в красивото.Ако приема,че ако всяко изпитание пред което се изправя отнема по капка от красотата на света в моите очи,аз бих била пълна с щастие и бих го раздавала на нуждаещите се.Но на мен всяка сълза ми отнема по шепа и шепа по шепа,чувал по чувал,то изчезва.Вече го няма.И колко глупаво.Едва на 14 години,останала без вяра.Нормално?Никога не съм била нормална.
Обичам хората да са щастливи.Мразя страданието.Ненавиждам лицемерието.Харесва ми да помагам на останалите.Доставя ми удоволствие да се раздавам,защото успявам да накарам някого да се чувства по-малко зле в този враждебен свят.И обожавам приятелите си,обожавам семейството си.Но мразя себе си,презирам се,така както презирам предателите.Най-големия ми страх е да остана сама,без любов,дори без болка,и най-много мечтая да намеря своето място в света...
И нека да заавършим така.
Всяко нещо има своя край.Но след края,следва едно ново начало,едно по-хубаво начало.И нека това е края на нещо хубаво,но да му предстои нещо още по-хубаво..

    Somewhere in the dreams,
    the girl with the green lonely eyes..


Последната промяна е направена от NefFy на Сря 28 Май - 20:56; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
NefFy
В развитие
В развитие



Брой мнения : 100
Registration date : 06.12.2007

Somewhere in the dreams.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Somewhere in the dreams..   Somewhere in the dreams.. EmptyЧет 6 Мар - 22:47

6 март 2008
Четвъртък
22:23


Аз пак съм тук.Учудени ли сте?Да,и аз самата се чудя на кой свят попаднах.Не че нещо,просто е малко сложно,когато се налага да говоря на един компютър.Не,не ме разбирайте погрешно,аз не говоря,но така си го разбирам.Не съм чак толкова луда,че да си мърморя нещата на глас,преди да ги напиша.И сгреших думата.Не луда.Изостанала,може би.
Та,седмицата не върви кой знае колко добре.Просто сиво сиво ежедневие.Мразя го.Живее ми се.Имам чувството,че аз просто съществувам.Нали сте го чували."Живеят само влюбените,останалите просто съществуват."-Шекспир.Умен е бил този човек,нали?И аз го мисля,и вие го мислите,а ние всички заедно го знаем.Че е истина.Да не си помислите нещо,наистина.Аз не се чувствам празна,защото не съм влюбена.Ха-ха.Напротив.Просто ми е скучно,искам някаква тръпка,а я няма.Освен контролните и изпитванията.Но и те вече не ми носят нищо,така че всичко съвсем придоби сивота.

    Somewhere in the dreams,
    The girl with the green lonely eyes
Върнете се в началото Go down
 
Somewhere in the dreams..
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
FuNnN :: Свободна зона :: Лично творчество :: Дневници-
Идете на: