FuNnN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fun Forum...
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic]

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Dreamer
Нагоре и пак нагоре
Нагоре и пак нагоре
Dreamer


Брой мнения : 58
Registration date : 30.11.2007

Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic]   Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic] - Page 3 EmptyЧет 27 Дек - 18:48

Listening to Rod Steward-Baby Jane
Скъсах се да я слушам! Very Happy
Върнете се в началото Go down
NaRuTo
Новичко
Новичко



Брой мнения : 3
Registration date : 28.12.2007

Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic]   Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic] - Page 3 EmptyПет 28 Дек - 12:51

Здравеи народе.Весели празници (със малко закъснение но се надявам него да ми го простите)
Върнете се в началото Go down
Dreamer
Нагоре и пак нагоре
Нагоре и пак нагоре
Dreamer


Брой мнения : 58
Registration date : 30.11.2007

Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic]   Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic] - Page 3 EmptyПет 28 Дек - 12:59

Оооо,Калар. Razz Smile
Върнете се в началото Go down
NefFy
В развитие
В развитие



Брой мнения : 100
Registration date : 06.12.2007

Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic]   Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic] - Page 3 EmptyПет 28 Дек - 19:33

Весели празници (:
Върнете се в началото Go down
Dreamer
Нагоре и пак нагоре
Нагоре и пак нагоре
Dreamer


Брой мнения : 58
Registration date : 30.11.2007

Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic]   Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic] - Page 3 EmptyПет 28 Дек - 20:02

И на вас! Very Happy
Върнете се в началото Go down
NefFy
В развитие
В развитие



Брой мнения : 100
Registration date : 06.12.2007

Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic]   Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic] - Page 3 EmptyНед 30 Дек - 22:44

Мони,писах в РП-тооо (:
Ама стана някакво мн тъпо мнение,ама спокойно,ще го пооправя със следващите си постове.Сега си ти.
Иначе към всички.
Как сте?
Върнете се в началото Go down
Dreamer
Нагоре и пак нагоре
Нагоре и пак нагоре
Dreamer


Брой мнения : 58
Registration date : 30.11.2007

Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic]   Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic] - Page 3 EmptyСря 2 Яну - 9:23

Аз съм супер.При вас как минаха празниците?
Върнете се в началото Go down
mo.rka
P.I. : Pas Interessé!



Брой мнения : 191
Age : 29
Registration date : 28.11.2007

Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic]   Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic] - Page 3 EmptyЧет 10 Яну - 15:03

Ха-ха...За много години,първо Smile
Готиният батко дойде да ми оправи нета Laughing и вече си имам Dance
Върнете се в началото Go down
https://forfun.bulgarianforum.net
NefFy
В развитие
В развитие



Брой мнения : 100
Registration date : 06.12.2007

Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic]   Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic] - Page 3 EmptyЧет 10 Яну - 20:27

Яяяя Моничке,давеййй (:
За много годинииии
Мн се радвам,че най-сетне го оправиха тоя нет
Върнете се в началото Go down
mo.rka
P.I. : Pas Interessé!



Брой мнения : 191
Age : 29
Registration date : 28.11.2007

Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic]   Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic] - Page 3 EmptyЧет 10 Яну - 20:47

Нали? Smile
Абе Вилс имаш ли нещо за мен? sunny
Не знам дали ще мога да вляза днес...утре ще опитам,ама не е сигурно Rolling Eyes А ми се иска да се чуем
Върнете се в началото Go down
https://forfun.bulgarianforum.net
NefFy
В развитие
В развитие



Брой мнения : 100
Registration date : 06.12.2007

Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic]   Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic] - Page 3 EmptyВто 15 Яну - 20:58

Monii
Отсега ти казвам.Събота си я освобождаваш да се видим ин дъ мол ъф Соувия!!Миналата седмица не успяхме,но тая 1000 % задължително.
А между другото в мола видях ЙоначУ от Това го знае всяко лапе Laughing Това върви все едно всеки човек около него му дължи по левче.И нали знаете,онова магазинче за компютърни игри,където е точно до книжарницата Сиела.Влезе там и ей така си купи една игра за 60 кинта.Просто ме разсипа.А една приятелка почна да вика по него:"Обичам те"....
Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth
Върнете се в началото Go down
Dreamer
Нагоре и пак нагоре
Нагоре и пак нагоре
Dreamer


Брой мнения : 58
Registration date : 30.11.2007

Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic]   Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic] - Page 3 EmptyСря 16 Яну - 21:55

Мда,много е сладък и чаровен,ама е супер надут и суетен.Училището му е някъде близо до Славейков,до алианса на една френдка,която го харесва и днеска с едно друго момиче ходили да му искат автограф,казали,че са му фенки и той наистина им дал...Френдката ми иска да станат гаджета... Smile Пфуу! Very Happy
Върнете се в началото Go down
NefFy
В развитие
В развитие



Брой мнения : 100
Registration date : 06.12.2007

Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic]   Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic] - Page 3 EmptyПет 18 Яну - 18:16

Те всички от шоуто учат в 6-то Laughing
Кажи на френдките си,може да им е от полза.Ще умра от смях.Просто спомена за поведението му в молЪ ме кара да се хиля с глас.Иначе останалите как сте?..Аз не съм особено добре май.Не,всъщност съм си наред,просто ме хващат някакви луди фобии.
Днес например,докато пресичах с една приятелка улицата на Славейков..(т.е Раковска) и си пея I Will Survive и изведнъж някакво куче залая зад мен и аз както си държах приятелката ми изпищях и тръгнах да бягам.А то кучето лаело по някаква кола.Обаче докато тичах и дърпах мойта фр и тя падна в една пряспа ,а аз продължих да пищя.Атркация в центъра Laughing
Хора,и ви предупреждавам.Ако видите момиче с широко розово яке,чанта на The Nightmare before Christmas,ходещо по улиците в центъра,крещящо различни песни,то това съм аз.Особено ако песните са на Spice Girls.Имам мания да пея :"Yo!Tell me what you want,what you really really want..."
Раздрънках се много,ама това лафче запада,а ако почна да пиша някакви къси постове и съвсем на нищо няма да прилича..Мухаха.Иии освен това си смених мястото в даскало и сега седя обградена от момчета.Мухахахаха!Чувствам се добре.За пръв път от много време...
И какво друго да ви кажа.КуПЧе (:

Върнете се в началото Go down
mo.rka
P.I. : Pas Interessé!



Брой мнения : 191
Age : 29
Registration date : 28.11.2007

Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic]   Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic] - Page 3 EmptyВто 22 Яну - 21:22

Хораааааааааааааа,истерияяяяя^^
Готиния батко дойде да ми оправи нта за втори път Laughing
Как сте?Що стее?Не мълчете lol!
Върнете се в началото Go down
https://forfun.bulgarianforum.net
Dreamer
Нагоре и пак нагоре
Нагоре и пак нагоре
Dreamer


Брой мнения : 58
Registration date : 30.11.2007

Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic]   Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic] - Page 3 EmptyЧет 24 Яну - 14:59

Ееее...Вилс,спокс,аз и фр ми имаме навика да попадаме все в някакви излагации на оживени места...На зеленото училище си спомням,че аз и две фр се разхождахме в центъра на Благоевград и седнахме в едно заведение.Тогава някой ме ритна под масата.Те почнаха да спорят и да се карат в заведението(и после по цялата разходка на центъра)кой ме бил ритнал.И вървим,те се скубят едва ли не,аз се хиля и си ближа сладоледа,а хората ни гледат... Laughing
Върнете се в началото Go down
mo.rka
P.I. : Pas Interessé!



Брой мнения : 191
Age : 29
Registration date : 28.11.2007

Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic]   Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic] - Page 3 EmptyСъб 16 Фев - 18:17

Ейййй,има ли някой?
Върнете се в началото Go down
https://forfun.bulgarianforum.net
NefFy
В развитие
В развитие



Брой мнения : 100
Registration date : 06.12.2007

Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic]   Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic] - Page 3 EmptyСъб 16 Фев - 21:11

Moi,moi!
Voila!Maintenant je suis ici.J'ai retourne!

Демек,аз съм тук.Отново..
Върнете се в началото Go down
mo.rka
P.I. : Pas Interessé!



Брой мнения : 191
Age : 29
Registration date : 28.11.2007

Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic]   Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic] - Page 3 EmptyСъб 16 Фев - 21:16

Не мога да го кажа на френски Laughing ,но добре дошла отново!
Върнете се в началото Go down
https://forfun.bulgarianforum.net
NefFy
В развитие
В развитие



Брой мнения : 100
Registration date : 06.12.2007

Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic]   Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic] - Page 3 EmptyСря 20 Фев - 21:24

Моничке,
давей.Как си?Добре ли си?Онова в дневника ме стресна.Биг хъг!
Върнете се в началото Go down
mo.rka
P.I. : Pas Interessé!



Брой мнения : 191
Age : 29
Registration date : 28.11.2007

Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic]   Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic] - Page 3 EmptyЧет 21 Фев - 20:00

Хахаха,първият пост ли?
Втория също е страшничък - там най-ясно личи лудостта ми Laughing
Иначе съм добре...до някъде.Училището ми убива музата...а госпожата по Музика я хваща критическата нещо. Laughing Както и да е.Ти как си?А даскалото?
Хъгче Smile
Върнете се в началото Go down
https://forfun.bulgarianforum.net
NefFy
В развитие
В развитие



Брой мнения : 100
Registration date : 06.12.2007

Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic]   Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic] - Page 3 EmptyСря 12 Мар - 19:48

Хахаа,аз съъм туука (:
Три дни от седмицата изминаха като вятърна мелница.Сериозно,беше толкова бързо (хах)
Искам нов проф..идейки?

Ediiit:OMG!Какво ще кажетеее? :p
Върнете се в началото Go down
mo.rka
P.I. : Pas Interessé!



Брой мнения : 191
Age : 29
Registration date : 28.11.2007

Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic]   Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic] - Page 3 EmptyСря 12 Мар - 22:13

Егати!Събрала си любимците ми в едно Very Happy Супеееер е!
Дните наистина изминаха страшно бързо...Вилс,съжалявам,че и днес не успях да пиша.Утре след като ми мине урока по математика ще имам да уча само по химия,така че (по всяка вероятност) ще имам достатъчно време за писане Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://forfun.bulgarianforum.net
NefFy
В развитие
В развитие



Брой мнения : 100
Registration date : 06.12.2007

Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic]   Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic] - Page 3 EmptyЧет 13 Мар - 10:55

Оки,Монс,не се притеснявай,няма за къде да бързаме.Бързата работа срам за майстора (:
Днес имам супер леки предмети,затова си научих по френски и довечера като си дойда от училище,ще се развихрим с писането Nice Nice
А за профиила-мн съм доволна,макар че е малко простичък
Многоооо им се кефя на тия актьории :sram:
Върнете се в началото Go down
mo.rka
P.I. : Pas Interessé!



Брой мнения : 191
Age : 29
Registration date : 28.11.2007

Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic]   Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic] - Page 3 EmptyЧет 13 Мар - 17:13

Мхм,и аз си ги обичкам ^^
Вилс,аз почти свърших с ученето...ще пробвам да напиша нещо,ако не се заплесна,разбира се Laughing
Върнете се в началото Go down
https://forfun.bulgarianforum.net
NefFy
В развитие
В развитие



Брой мнения : 100
Registration date : 06.12.2007

Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic]   Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic] - Page 3 EmptyЧет 13 Мар - 21:09

Леле,Мооонс,къде сии?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic]   Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic] - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Аз съм волна пеперуда... [Flood Topic]
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
FuNnN :: Свободна зона :: Лафче-
Идете на: