FuNnN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fun Forum...
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 I Think I'm Paranoid

Go down 
АвторСъобщение
mo.rka
P.I. : Pas Interessé!



Брой мнения : 191
Age : 29
Registration date : 28.11.2007

I Think I'm Paranoid Empty
ПисанеЗаглавие: I Think I'm Paranoid   I Think I'm Paranoid EmptyСъб 16 Фев - 21:45

16 Февруари 2008г.
21:18 часа

И ето деня върви към своя край,а аз все още не се чувствам добре.И така от сутринта.Може би всичко е породено от факта,че съм спала само няколко часа и дори утре ще трябва да ставам за урок.Както е тръгнало ученето ще ми превземи уикендите...
И ми е ужасно гадно.За всичко и за всимки и...за мен.Понякога имам чувството,че съм изградена от болка,омраза и зло.И искам,но не мога да се променя.Тази година ще ме довърши окончателно,а ако не успее - другата я следва.Страхувам се,че ще попадна в ужасен клас,както се.И какво става...половината живот ще ми мина между хора,които не харесвам.А това е най-тежкото...Самотата...Може би най-страшната дума.Даже по-страшна от смъртта,ако питате мен.
Няма да продължавам повече днес.Ще се оттегля да гледам "Децата на сунига" да въздишам по Крисчън и Робърт,да се възхищавам на танца и да си порева,защото живота е скапан.
След това сигурно няма да мога да заспя и ще грабна "Брулени хълмове",която най-вероягно ще бъде изпълнена с наранени души и разбити сърца,но въпреки всичко,накрая любовта ще възтържествува.
Това е единственият недостатък на книгите и на филмите в много случаи - всичко изглежда толкова нагласено и в крайна сметка наред...не като в реалния живот...

Only happy when it rains


Последната промяна е направена от mo.rka на Съб 23 Фев - 22:18; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://forfun.bulgarianforum.net
mo.rka
P.I. : Pas Interessé!



Брой мнения : 191
Age : 29
Registration date : 28.11.2007

I Think I'm Paranoid Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I Think I'm Paranoid   I Think I'm Paranoid EmptyНед 17 Фев - 19:22

17 Февруари 2008г.
19:15

Удивително е как се менят настроенията...В момента се чудя дали да не извикам сестра ми да ми удари два шамара,че да се поуспокоя малко.Та...ще се уча да танцувам суинг.Едва ли е толкова трудно - риташ наляво-надясно във въздуха,тресеш си главата,докато не си разбиеш мозъка като в миксер,щракаш с пръсти (Чупка в кръста,щракай с двата пръста..).Всъщност май по-лесно ще е,ако си представя,че се давя.Един вид същите движения.
Ооо,страхотно!Утре ще си поспя,защото няма да имам първи и втори час.Кеф!Кеф на квадрат даже.
Еее,днес ще дават "Междузвездни войни".Мисля да взема някой меч на сестра ми и да си препомня добри стари времена,като си представям,че съм влязла в двубой с Дарт Вейдър.Не е истина как диша тоя човек!Оо,и ще издавам разни звуци...Бззз,тау,так,так,пиу,оу,ай,бзззз и т.н.
Кеееееф!

Only happy when it rains
Върнете се в началото Go down
https://forfun.bulgarianforum.net
mo.rka
P.I. : Pas Interessé!



Брой мнения : 191
Age : 29
Registration date : 28.11.2007

I Think I'm Paranoid Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I Think I'm Paranoid   I Think I'm Paranoid EmptyПет 25 Апр - 21:21

25 Април 2008г.
21:43 часа


Знаете ли,най-лошото е,когато не можеш да събереш смелост да направиш нещо срещу припламването на огъня,а когато по-късно се усетиш и се разкайваш,всичко се е превърнало в пожар,от който отърване няма.
Въсщност чак сега разбирам какво е да бъдеш истински предаден.Чувството е неописуемо,ужасно...Надявам се никой да не го изпита,а още по-горещо се надявам никога да не го причиня на някого.Всъщност какво ни подтиква към предателството?Всъщност друго ме вълнува - може ли истинският приятел да те предаде?Доколко е истински той тогава?
Прекалено много ми се събра за един ден,но аз трябва да издържа.Имам по-важни неща за момента.Тези момичета...с тях няма да се виждам повече никога.Ще изтърпя един месец,а после ще се махна от това долно училище. Glare


Only happy when it rains
Върнете се в началото Go down
https://forfun.bulgarianforum.net
Sponsored content





I Think I'm Paranoid Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I Think I'm Paranoid   I Think I'm Paranoid Empty

Върнете се в началото Go down
 
I Think I'm Paranoid
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
FuNnN :: Свободна зона :: Лично творчество :: Дневници-
Идете на: