FuNnN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fun Forum...
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Burning angel wings to dust... [mo.rka]

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
mo.rka
P.I. : Pas Interessé!



Брой мнения : 191
Age : 29
Registration date : 28.11.2007

Burning angel wings to dust... [mo.rka] Empty
ПисанеЗаглавие: Burning angel wings to dust... [mo.rka]   Burning angel wings to dust... [mo.rka] EmptyСъб 15 Дек - 17:18

Здравейте!Казвам се Симона и съм на 13 години.Позволявам да ми викате както искате - Мони,Монс,Моник,Монски,Мо,Ем,ако щете,но само не Сими!Ще ви бъда благодарна,ако не го правите.
Хм,какво още?Живея в София и уча в 102 ОУ "Панайот Волов".В интерес на истината нямам търпение да се махна от това даскало.

Иии...мм спирам до тук.
Чувствайте се свободни да питате.
Между другото заглавието представлява цитат от една много любима моя песен Smile Чудех се между нея и още една,но тази ми се стори по-добре.
Не съм в противоречие с правилата,нали? Laughing
Ще бъде страшна излагация аз да наруша правилата^^
Върнете се в началото Go down
https://forfun.bulgarianforum.net
NefFy
В развитие
В развитие



Брой мнения : 100
Registration date : 06.12.2007

Burning angel wings to dust... [mo.rka] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Burning angel wings to dust... [mo.rka]   Burning angel wings to dust... [mo.rka] EmptyСря 2 Яну - 15:52

1.Защо реши да пишеш фикове и роуплей?
2.Кой беше първия фик,който прочете?
3.Драко?Защо?
4.Любим език?
5.Любимата страна?
6.Ако имаше възможност да върнеш времето назад,и то само веднъж,има ли грешка,която би искала да поправиш и каква е тя?
7.Най-голямата ти мечта,която не вйлючва *Да вляза еди-къде си*.
8.Момент от живота ти,когато си се почувствала наистина жива?
*Цунк*
Върнете се в началото Go down
mo.rka
P.I. : Pas Interessé!



Брой мнения : 191
Age : 29
Registration date : 28.11.2007

Burning angel wings to dust... [mo.rka] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Burning angel wings to dust... [mo.rka]   Burning angel wings to dust... [mo.rka] EmptyЧет 10 Яну - 15:43

1.Защо реши да пишеш фикове и роуплей? Защото ми носи удоволствие.Освен това по този начин най-добре изразявам чувствата и мнението си. Smile
2.Кой беше първия фик,който прочете? Първо прочетох преводите на "Добре дошли в живота ми" и "Най-малката фея" ... иначе "Дъщерята на Волдемор",струва ми се... Rolling Eyes
3.Драко?Защо? Какво за него?Защо го харесвам ли? Smile Ами не знам,всъщност...По-скоро харесвам Драко от моите представи и образа,който изграждат повечето фикове,а не страхливеца,който Роу описва Neutral Харесвам злобния и жесток Драко Twisted Evil
4.Любим език? Ооо,ами да видим...Страшно харесвам френския,руския,италианския,испанския иии...май са това.Аз обаче уча само англйски (който също харесвам,между другото),но се надявам занапред... Smile
5.Любимата страна? Оу,ами не знам,честно казано Rolling Eyes
6.Ако имаше възможност да върнеш времето назад,и то само веднъж,има ли грешка,която би искала да поправиш и каква е тя? Правила съм много грешки (нормално),но не мисля,че има такава,която да е от толкова голяма значение...или поне не се сещам.
7.Най-голямата ти мечта,която не вйлючва *Да вляза еди-къде си*. Това боли Laughing Ами...от както се помня си мечтая да стана актриса...обаче дори и да имам талант (в което се съмнявам) от мен няма да стане добра актриса... cyclops
8.Момент от живота ти,когато си се почувствала наистина жива? Абе не се сещам за такъв...искам да кажа - има много и не мога да избера... Rolling Eyes
*Цунк* *Цунче*
Върнете се в началото Go down
https://forfun.bulgarianforum.net
Sponsored content





Burning angel wings to dust... [mo.rka] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Burning angel wings to dust... [mo.rka]   Burning angel wings to dust... [mo.rka] Empty

Върнете се в началото Go down
 
Burning angel wings to dust... [mo.rka]
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
FuNnN :: Свободна зона :: Потребителска зона-
Идете на: