FuNnN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fun Forum...
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Правила

Go down 
АвторСъобщение
NefFy
В развитие
В развитие



Брой мнения : 100
Registration date : 06.12.2007

Правила Empty
ПисанеЗаглавие: Правила   Правила EmptyПет 7 Дек - 21:17

Това е темата с правила.Мон,моля те,вдигни я като важна,че аз нещо не мога да намеря тая опция..
Моля ви,не ме карайте да локвам темата.Без флууд тук.

1.Всеки потребител има право на лична тема,след като има поне 20 мнения.Тема,която е направена преди потребителя да е достигнал нужния брой мнения,то темата се заключва,докато условието не бъде изпълнено.
2.Заглавието на темата изисква да съдържа ника на потребителя в скоби.Независимо дали ще са квадратни или кръгли.Всеки може да си сложи оригинално заглавие,като разбира се напише за кого става въпрос.Знам,че изписва by кой е направена,но слагам това правило,според мен е наложително.
3.Хубаво е първия пост в личната ви тема да съдържа следните данни:Име,години,местожителство.Теми,които започват с нещо от рода на:
Цитат :
Здравейте,това съм аз,очаквам вашите въпроси
Ше бъдат изтривани.
4.Когато си направите лична тема,отговаряйте на въпросите вътре.
5.Не пускайте за всеки един човек,който е писал пост с въпроси,отделен пост за отговори.Можете да използвате опцията "Цитат",за да не натрупвате безмислени мнения.Когато се налага ще го оправям,но гледайте да не ви стане навик.
6.Знам,че е написано и в общите правила,но моля ви-КИРИЛИЦА (:

Това е засега.Ако имате въпроси,чувствайте се свободни да попитате в тази тема.
Върнете се в началото Go down
 
Правила
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
FuNnN :: Свободна зона :: Потребителска зона-
Идете на: