FuNnN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fun Forum...
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Любима книги?

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
mo.rka
P.I. : Pas Interessé!



Брой мнения : 191
Age : 29
Registration date : 28.11.2007

Любима книги? Empty
ПисанеЗаглавие: Любима книги?   Любима книги? EmptyЧет 29 Ное - 20:13

Предполагам,не е само една,но все пак...
Върнете се в началото Go down
https://forfun.bulgarianforum.net
Dreamer
Нагоре и пак нагоре
Нагоре и пак нагоре
Dreamer


Брой мнения : 58
Registration date : 30.11.2007

Любима книги? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима книги?   Любима книги? EmptyЧет 27 Дек - 12:07

Лично моите са страшно много...
ХП(Всички части),Властелина(всички части),Гордост и предразсъдъци,Да убиеш присмехулник,Абатството Нортангър и другите произведения на Джейн Остин,Мери Попинз,Пипи Дългото Чорапче,приказките на братя Грим,Шарл Перо и ест Андерсен...И много други! Razz Very Happy :read: Dance
Върнете се в началото Go down
mo.rka
P.I. : Pas Interessé!



Брой мнения : 191
Age : 29
Registration date : 28.11.2007

Любима книги? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима книги?   Любима книги? EmptyПет 21 Мар - 22:57

Аз ще се пробвам да напиша всички...

  1. Всички книги на Стивън Кинг.Този човек е УНИКАЛЕН.Просто всяка негова книга,дори и по-слабите му творби,ми става любима.Той е психолог,той е гений!Всяка негова книга,дори да не е страшна,съдържа долкова страх и напрежение в самата атмосфера.В повечето от книгите му няма нищо страшно,обаче найчинът,по който Кинг представя цялата обстановка,героите,случките...Усещането е неповторимо.Много често е брутален и вулгарен.Беше ми трудно да свикна.Само че в крайна сметка това е неговият стил и това допълва книгите му.Както сам казва - неговите герои,в повечето случаи,не могат да кажат "Боже мой" вместо "Мамка му" или "По дяволите".В реалният живот това не се случва.Май и за това толкова харесвам книгите му.Реалното и нереалното се преплитат в една идеална хармония.Поклон пред гения на този писател!
  2. Всички книги на Майкъл Конъли.Това е другият уникален човек според мен.В неговите книги също има толкова напрежение и толкова...логика.Боже,усещането да невероятно.В един миг си на леглото си и четеш,а в другия разледваш случай на убийство заедно с Хари Бош.А когато приключиш разбираш,че през цялото време отговорът е бил пред очите ти.Доста често съм оставала изненадана (приятно!) след края.Мога само да кажа,че преди не съм изявявала желание да чета криминални романи,но Майкъл Конъли промени това. : )


  • Възможно най-пълният Пътеводител на галактическия стопаджия - Дъглас Адамс - Тоест всички части от поредицата.Това е една страхотна книга.Чете се лесно,забавна е и те кара да се замислиш върху много неща.След като я прочетох цяла седмица ме болеше коремът от смях.Смятам,че всеки,който я прочете няма да загуби.
  • Гордост и предразсъдъци - Джейн Остин - Нужно ли е да коментирам?
  • Отнесени от вихъра - Маргарет Мичъл - Книгата ми се стори малко съпунисана на места,но все пак си остава класика.Естествено,Скарлет О'Хара ми е една от най-любимите героини.Забавна е.Решителността и я прави силна.Алчна,злобна,завистлива...какво от това?Колко хора не са такива?Всъщност ми хареса,че не е типичната добра героиня.Последните глави на книгата са изключително тежки!Едва ги прочетох.
  • Дневникът на Бриджет Джоунс и Бриджет Джоунс на ръба на разума - Хелън Филдинг - Много се забавлявах докато ги четях.Страхотни книги!
  • Кръстникът - Марио Пузо - Е,тука няма какво да говорим!
  • Мемоарите на една гейша - Артър Голдън - Много красива книга.Удивително написана.Не знаех какво да очаквам,доверих се на читателските мнения.Е,прави бяха. Wink


Изпускам нещо,но ще допълня Wink
Върнете се в началото Go down
https://forfun.bulgarianforum.net
Sponsored content





Любима книги? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима книги?   Любима книги? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Любима книги?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
FuNnN :: Свободна зона :: Книги-
Идете на: